Se încarcă...

Lucru in Germania pentru femei cu pasaport biometric

Asistenta de ambalare pentru un depozit din Hamburg

Recrutarea de angajați pentru ambalarea produselor (alimente, articole de uz casnic).

Salariu si bonusuri:

Pe lună 2000 euro
11,15 euro pe oră
Salariul în perioada 10-15 a fiecărei luni pe un card bancar (sunt posibile plăți în avans).

Responsabilitati:

  • Ambalarea și sortarea mărfurilor
  • Pregatirea comenzi
  • Verificarea completității
  • Operațiuni generale de depozit

Avantaje:

Condițiile de muncă sunt europene, nu sunt necesare abilități suplimentare și cunoștințe de limbă.

️Program:

  • 5 zile lucratoare
  • 2 schimburi de 8 ore
  • Fara tura de noapte

Angajare oficială! Asigurare medicala!

Cazare:

În camera 3-4 persoane (bărbați/femei separat)
Familiilor li se oferă o cameră separată.
Apartamente cu toate facilitățile (bucătărie, baie, mașină de spălat, internet, lenjerie de pat)
Vă însoțim pe deplin prin procesul de înregistrare, plecare și angajare!

Tel: Disponibil doar utilizatorilor înregistrați

+38 067 333-42-17

Experienţă
Avantaj
Nivelul muncii
Fara experienta
Tipul de angajare
Normă întreagă
Salariul
1800 - 2000 euro
Agentie recrutare Germania
Vezi profilul
Industrie
Human Resources
Mărimea companiei
angajații 35
Fondat în
2015
Telefon
(123) 123 1234 (123) 123 **** Arată
Locație
Germania

Locuri de muncă conexe