Se încarcă...

Lucru in Germania cu pasaport biometric pentru cupluri

Locuri de munca la: Depozitul de produse alimentare Edeka

Cerințe:

  • Barbati, Femei, Cupluri 18 si 50 de ani;
  • Cunoașterea limbii nu este necesară, dar va constitui un avantaj;

Salariu:

  • 13 euro pe ora;
  • Suplimentar pentru turele de noapte +25%;
  • Sarbatori +50%.

Program:

  • 5-6 zile pe săptămână;
  • 8 ore pe zi – 3 schimburi;
  • 200-220 ore pe lună.

Locuinta:

  • locuinta este asigurata cu toate facilitatile, 100 euro;
  • camere pentru 2-3 persoane;
  • exista posibilitatea unei camere separate pentru cupluri;

Locuinta este confortabila, exista apa calda, paturi confortabile, o bucatarie, wi-fi, electrocasnice, masini de spalat rufe.

Responsabilitati:

  • Lucrari in depozite alimentare;
  • sortarea mărfurilor;
  • Aranjati rafturile cu mărfuri;

Condiție obligatorie: cunoașterea limbii ruse.

Tel: Disponibil doar utilizatorilor înregistrați

+447466703186

Experienţă
Avantaj
Nivelul muncii
Fara experienta
Tipul de angajare
Normă întreagă
Salariul
2500
Agentie recrutare Germania
Vezi profilul
Industrie
Human Resources
Mărimea companiei
angajații 35
Fondat în
2015
Telefon
(123) 123 1234 (123) 123 **** Arată
Locație
Germania

Locuri de muncă conexe