Se încarcă...

Locuri de munca Germania depozit haine

Ambalator pentru depozitul de îmbrăcăminte Hugo Boss

Orasul Frankfurt pe Main. Ambalator de îmbrăcăminte Hugo Boss (de la 2500 € pe luna) net. Brandul Hugo Boss este un producător cunoscut de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii premium. Lider mondial în modă.

Responsabilitati:

  • controlul calității mărfurilor;
  • împachetarea hainelor înainte de expediere;
  • plierea produselor în cutii pentru transport ulterioar;
  • etichetare a cutiilor cu haine;
  • etanşeitatea produselor ambalate.

Termeni:

  • salariul 12-13 €/oră, plătite de două ori pe lună;

Program de lucru:

  • 8 ore de luni până vineri
  • este posibil să luați până la 40 de ore suplimentare pe lună
  • duminica este zi liberă;

Se asigură locuință. Apartament/casa, in camere 2-3 persoane, electrocasnice, internet. Angajatorul asigură tot ce e necesar, precum și transportul pana la locul de muncă. În depozit este un curator vorbitor de limbă rusă.

+380 (50) 419-63-75

Experienţă
Fara experienta
Nivelul muncii
Tipul de angajare
Contract
Salariul
2500 € pe luna
Agentie recrutare Germania
Vezi profilul
Industrie
Human Resources
Mărimea companiei
angajații 35
Fondat în
2015
Telefon
(123) 123 1234 (123) 123 **** Arată
Locație
Germania